Safe Data Pro
  • Free
  • Category: Utilities
  • Released:
  • Version: 1.0
  • Size: 0.9 MB
  • Language: English
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS
8.1 or later. Compatible with
iPhone, iPad, and iPod touch.

برنامه اطلاعات شخصی

به کمک این برنامه اطلاعات شخصی خود را در محیطی امن و دقیق مورد محافظت قرار دهید و از آسیب فراموشی و یا در دسترس نبود اطلاعات خود در امان بمانید .

این برنامه کاملن آفلاین بوده و هیچگونه دسترسی به شبکه و یا اینترنت ندارد . رمز شما به صورت md5 رمزنگاری شده و تمامی اطلاعات شما با رمز خودتان به صورت AES رمزنگاری شده و سپس ذخیره می شوند . لذا امکان دسترسی غیرمجاز به اطلاعات شما ، حتی در صورت سرقت گوشی شما و یا اینکه گوشی را در اختیار فردی قرار داده باشید ، تقریبن صفر است .

نحوه کار با برنامه :

رمز پیش فرض برنامه 1353 می باشد . پس از ورود به صفحه اصلی برنامه هدایت می شوید :

در این بخش بسته به اطلاعاتی که می خواهید وارد کنید یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید تا لیست اطلاعات وارد شده در آن بخش به نمایش درآید . طبیعی است زمانی که برای اولین بار وارد برنامه می شوید ، این لیست خالی است :

 

با لمس دکمه + که در سمت بالا و راست صفحه وجود دارد وارد صفحه ورود اطلاعات می شوید:

پس از وارد کردن اطلاعات خود دکمه  سمت راست و بالا را بزنید تا اطلاعات وارد شده ، ذخیره شوند . پس از اینکار به لیست اطلاعات وارد شده در موضوع مورد انتخاب برمی گردید:

حال که در لیست اطلاعاتی وجود دارد با لمس آن ، ریز اطلاعاتی که وارد نموده اید ، به نمایش درمی آید:

در صورتی که نیاز به اصلاح و یا تغییر اطلاعات وارد شده دارید ، با استفاده از دکمه ویرایش موجود در سمت راست و بالای صفحه اینکار را انجام دهید :

نکته ای که وجود دارد این است که در مورد پین حساب ، به دلیل حساس بودن این مورد ، اطلاعات نمایش داده نمی شود مگر آنکه روی عکس  لمس کنید :

در مورد تمامی موضوعات روش ورود و یا اصلاح اطلاعات به همین نحو می باشد . در صورتی که نیاز به حذف اطلاعاتی را دارید ، از مسیر لیست اطلاعات -> مشاهده اطلاعات -> ویرایش اطلاعات و سپس دکمه   اقدام به حذف اطلاعات نمایید .

در صفحه اصلی و پایین صفحه ، دو صفحه دیگر نیز وجود دارد که اولی برای تغییر رمز و دومی برای تغییر زبان می باشد :

در هر دو مورد پس از انجام تغییرات مورد نظر ، دکمه تایید موجود در بالا سمت راست صفحه را لمس کنید

توجه: حتمن و حتمن بلافاصله پس از اولین اجرای برنامه و قبل از ورود اطلاعات اقدام به تعویض رمز خود نمایید.